Duvar Saati

0
17
Duvar saati

Londra — İngiltere’de öğrenciler duvar saati zaten matematik, bilim ve tarih öğrenmek, ama yüzlerce okul yeni bir konu ile geleneksel müfredat genişletmek için hazırlanıyor: mindfulness.

İngiltere hükümeti Pazartesi günü yaptığı açıklamada, 370 kadar İngilizce okullarında gençlerin zihinsel sağlığını geliştirmek için bir çalışmanın bir parçası olarak, öğrenciler mindfulness uygulamaya başlayacak.

Dekoratif Ürünler

Onlar gevşeme teknikleri, nefes egzersizleri ve diğer yöntemler öğrenmek için akıl sağlığı uzmanları ile dekoratif ürünler çalışacak “onlara duygularını düzenleyen yardım etmek” hükümet dedi program duyurusu bir basın açıklaması < wbr>.
Programın amacı, hızlı değişimin olduğu bir dünyada gençler için en iyi çalışma yaklaşımlarını incelemektir. Hükümet 2021 yılına kadar sürecek olan çalışmanın dünyanın en büyük örneği olduğunu söyledi.

İngiliz Eğitim Bakanı Damian hinds, “bir toplum olarak, akıl sağlığımız hakkında her zamankinden daha açıktık, ancak modern dünya çocuklar için yeni baskılar getirdi.” dedi.

“Çocuklar yavaş yavaş zihinsel sağlık, refah ve mutluluk sağ ilköğretim başlangıcından etrafında konulara tanıtılacak başlayacak,” diye ekledi.

İçki Matarası

Girişim, National Health Service tarafından yapılan bir araştırmaya göre, İngiltere’de 5 ila 19 yaşları arasında sekiz çocuktan birinin 2017 yılında yaptıkları değerlendirmede en içki matarası az bir akıl bozukluğu yaşadığını ortaya çıkarmıştır.
Kasım ayında yayımlanan anket, aynı zamanda beş ila 15 yaş arası çocuklarda zihinsel bozukluklarda hafif bir artış göstermiştir, bu da 1999 yılında yüzde 9.7’den 2017’de yüzde 11.2’ye yükselmiştir. Anksiyete ve depresyon gibi bozukluklar, 2017 yılında 12 çocuk ve erken ergenlerde biri etkileyen en sık görülen ve kızlarda daha sık ortaya çıktı.

Imran Hussain, politika ve çocuklar için eylem için kampanyalar Direktörü, İngiltere’de, bir İngiliz hayır kurumu, buna bir “çocuk ruh sağlığı krizi denir.”

Editörün Seçimi

Kar Küresi

Lorena Bobbitt hikayesini biliyorsun. Ama hepsini değil.

“Pompalama Komplosu”: İşçiler Neden Göğüs Pompalarını Hapse Tıktılar?
Pazartesi günü yaptığı açıklamada, kar küresi “her gün önde gelen Hizmetlerimiz, çocukların ve gençlerin giderek karmaşık modern dünyaya nasıl uyum sağladıklarını, okulda yoğun baskı, zorbalık ya da evde sorunlar gibi sorunlarla nasıl mücadele ettiklerini, sosyal medya tarafından bombalanırken çocuklarını ve gençleri görüyorlar. ” dedi.

O ekledi: “Bu gibi hizmetler anksiyete azaltabilir, acı ve acı bazı gençler geçmesi, aynı zamanda daha da hat aşağı yoğun destek için ihtiyaç azaltmak.”

Kupa Bardak

Ama iki Parlamento Komitesi, programın dayandığı hükümet raporlarını eleştirdi, onları önlemek yerine duygusal sorunları ele almaya odaklandı. “Hükümetin stratejisi hırs eksik ve kupa bardak umutsuzca ihtiyacı olan çocukların çoğunluğu için hiçbir yardım sağlayacak,” öğretmenlerin iş yükünü artırırken, ” son yayınlanan bir raporda, Eğitim ve sağlık ve sosyal yardım komiteleri yazdı.
“Önleme rolü çocuklar ve gençler için daha iyi bir destek inşa eksik bir bağlantı gibi görünüyor, özellikle de erken yıllarda,” komiteler yazdı. Sosyal medyanın ve okulların yüksek basınç sınavları sisteminin gençlerin ruh sağlığı üzerinde özellikle olumsuz etkileri olabileceğini keşfettiler.

Ama Dr. Jessica Deighton, çocuk Ruh Sağlığı ve refah Üniversitesi Londra’da hükümet Mahkemeleri önde gelen bir yardımcı Profesör, yeni girişim daha hızlı düzeltmeler sunmak için amaçlanan olduğunu söyledi.

Müzik Kutusu

“Çözüm zihinsel sağlık müdahalesi olduğunu düşünmek için bir eğilim var,” diye Pazartesi günü söyledi. müzik kutusu “Ruhsal sağlık sorunlarına karşı okul ortamı zihinsel sağlık okur hale getirerek damgalama azaltmak için çalışacağız “”

O programın rol oynama egzersizleri, dinlenme uygulamaları ve grup tartışmaları için davet profesyonelleri öğretmek için öğretmenler eğitimi dahil olmak üzere çeşitli taktikler içerdiğini söyledi.

“Bu sadece onları kısa vadede daha iyi hissettirmek için değil,” Dr Deighton dedi, “ama daha sonra hayatında onları donatmak için.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.