Kar Küresi

0
13

Geçtiğimiz Salı akşamı sendika kar küresi konuşmasında, Bay Trump, Tex sınır kenti El Paso olduğunu iddia etti. bir zamanlar Amerika’nın en şiddetli şehirleri arasındaydı — “güçlü bir bariyer” inşa edilene kadar. Ve sonra, “binasına derhal”, “ülkemizin en güvenli şehirlerinden biri ” haline geldi.”

Ama bu doğru değil. El Paso’da sınır eskrim yapılmadan önce, yaklaşık 680,000 sakinleri şehri, benzer büyüklükte 20’den fazla şehir arasında ikinci en düşük şiddet suç oranına sahipti. 2010 yılında, bariyer inşa edildikten sonra, bu oran o noktayı tuttu.

Sakinleri ve seçilmiş yetkililer hemen sınır şehirlerinin tehlikeli olduğu fikrini ortadan kaldırmak için sosyal medyaya gittiler.

Bob Moore
@BobMooreNews
Işık @realDonaldTrump yinelenen peluş ayı sahte iddiası hakkında El Paso bir en tehlikeli şehirler ön duvar, ben reupping bu konuyu 4 gün önce. Büyük göçmen nüfusa sahip şehirler uzun süredir düşük suç oranlarına sahipti.

Bob Moore
@BobMooreNews
El Paso nesiller için düşük bir suç oranına sahipti. Burada bir makaleden 2009 @neden – bir yıl önce tamamlanması geniş sınır çiti – dedi ki, “daha iyi bir bölümü son on yıl, sadece Honolulu etmiştir düşük suç oranı.”1/ https://reason.com/archives/2009/07/06/-el-paso-mucize … https://twitter.com/ddale8/status/1091397170031353856 …

610
05:58 – 6 Şub 2019
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik
359 kişi bunun hakkında konuşuyor
Bay Trump, Pazartesi günü El Paso’da, kayıtlı seçmenlerin yaklaşık yüzde 26’sının iki yıl önce oy kullanacağı bir 2020 kampanya mitingi yapması planlanıyor. El Paso, aynı sevgiliye hediye zamanda Cumhurbaşkanına meydan okumak için yarışan kalabalık aday alanına atlamayı düşündüğünü söyleyen demokratik eski Kongre üyesi Beto O’rourke’nin memleketi.

Birkaç seçilmiş yetkililer hevesli Başkan geliyor ziyaret, bir Devlet Temsilcisi César J. Blanco veren bir açıklama ” dedi Başkan “korku tellallığı ve yalanları var zarar bizim sınır ekonomi ve toplum.”Bay Blanco, bir donanma gazisi ve Demokrat olan ev İlçe 76 El Paso County bir kısmını içerir, şehir dedi” kırmızı halı haddeleme olmamalı, Bu yüzden bizim arka bahçesinde yalan gelebilir.”

Şehrin Cumhuriyetçi Belediye Başkanı Dee Margo, El Paso’yu hızla savundu ve Salı gecesi Twitter’da şehrin kolluk kuvvetlerinin sınır topluluğunu güvende tuttuğunu söyledi.

Editörlerin Seçtikleri

Cinayet İşledi. Sonra seçkin hukuk Fakültesinden mezun oldu. Onu avukatınız olarak işe alır mısınız?

Avcılar yeni bir cins pişirme odaklanır

Julia Cameron Sabahını yapmanı istiyor.

Belediye Başkanı Dee Margo
@mayor_margo
El Paso, ABD’nin en tehlikeli şehirlerinden biri değildi. 10 yıldır bir çitimiz vardı ve yasadışı göçü etkiledi ve suç faaliyetlerini yasakladı. Tek caydırıcı değil. Kolluk bizim toplumun devam ediyor anlamamıza güvenli #SOTU

2.858
06:33 – 6 Şub 2019
Twitter Reklamları’na ilişkin bilgiler ve gizlilik
1.300 kişi bunun hakkında konuşuyor
Video

0:39
‘Biz Değil Militarize Sınır,’ Diyor Vali, New Mexico
New Mexico Valisi Michelle Lujan Grisham, Salı günü Meksika ile ABD sınırından Ulusal Muhafız duvar saati birliklerinin kısmen geri çekildiğini açıkladı. Hareket, Başkan Trump’ın sınır krizinin açıklamasına meydan okudu.KrediKrediLynsey Addario için The New York Times
New Mexico, Ulusal Muhafız birliklerinin geri çekilmesini emretti
Bay Trump geçtiğimiz hafta Kongreden önce bir sınır duvarı için argümanlar içerecek bir konuşma yapmak için ortaya çıkmadan kısa bir süre önce, New Mexico’nun Valisi, Ulusal Muhafız birliklerinin devletinden kısmen geri çekilmesini emrettiğini açıkladı.

“New Mexico olmaz al bölümünde Başkan maskaralık sınır korku tüccarlığı tarafından kötüye bizim çalışkan Ulusal Muhafız birlikleri,” Gov Michelle Lujan Grisham, Demokrat, dedi bir açıklama. Kararı, geçen Nisan ayında selefinin 118 Ulusal Muhafız personelinin konuşlandırılmasının tersine çevrilmesiydi.

Ve California Pazartesi, Gov Gavin Newsom oldu beklendiği üzere merkez ve sipariş çekilmesi yaklaşık 400 devlet Ulusal Muhafız birlikleri dağıtım boyunca sınırı ile Meksika. Yardımcılarının imzalamayı planladığını söylediği bir “genel düzen” altında, 110 Kaliforniya Ulusal Muhafız birlikleri Devletin merkezi yangın ajansını, Cal ateşini ve başka bir 100’ü Uluslararası Ceza uyuşturucu çetelerine yönelik “istihbarat operasyonları” statewide üzerinde çalışacak şekilde yönlendirilecekti.

Sınır kapısı için kaydolun.
ABD-Meksika sınırı günlük bir başlık. Politik bir futbol. Ve evde de milyonlarca insan için. Önümüzdeki birkaç ay boyunca her hafta, Washington siyasetinin savaşından çok uzak hikayelerini getireceğiz. Şubat ayında geliyor.

KAYDOLMAK
New Mexico’da, yaklaşık bir düzine muhafız devletin güneybatı kesiminde kalacak, Bayan Grisham dekoratif ürünler ABD’ye sınırı aşan göçmenler için insani yardım ile yardımcı olmak için, dedi. Ayrıca, Hidalgo County’deki yerel kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak için Altı Eyalet polis memurunun konuşlandırılmasını yönetti ve eyalete gelen sığınmacıların sayısı hakkında ilçenin “meşru endişelerini” tanıdığını söyledi.

Yüzlerce göçmen var teslim için Sınır Devriyesi New Mexico, son haftalarda da dahil olmak üzere çocuklar ihtiyaçtan acil tıbbi bakım — durumu devlet yetkililerine olmadan emsal.

İsteyen bu geziler için giderek daha uzak sınır yerleri: yaklaşık 700 kilometrelik sınır duvar ve çit inşa beri 2006 ve Trump yönetiminin giderek daha sert göç politikaları hedefleyen caydırıcı akışı göçmen aileler, çoğunlukla gelen Orta Amerika, kim var akış Meksika’dan beri 2014.

[Read: ‘Desperation of Thousands’ Pushes Migrants Into Ever Remote Terrain]

Gov. Grisham took aim at Mr. Trump’s proposed wall in a video that went viral this week.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.