Müzik Kutusu

0
99

WASHİNGTON — Amazon iptal kendi Müzik Kutusu planları oluşturmak için geniş bir kurumsal kampüs içinde New York bu hafta, yetkililer fazla 200 kilometre uzaklıkta, Kuzey Virginia karar için bir açıklama.

Onların mesajı: onların bölge birlikte hareket vardır, onlar çok daha hazırlıklı olmuştur, ve onlar drama serbestti.

Yorum geldiği bu bölgede olan markalı kendisi Ulusal İniş, bir karışım Arlington ve Alexandria mahalleleri oldu diğer galibi Amazon çekiliş geçen yıl ödül büyük yeni kampüs.

Ancak Amazon’a indikten sonra, dikkat New York City’ye odaklanırken, ulusal iniş spot ışıktan soldu. New York’ta, milletvekilleri, ilerici aktivistler ve sendika liderleri, dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Amazon’un orada bir kampüs kar küresi açmak için hükümet teşviklerinde yaklaşık 3 milyar doları hak etmediğini iddia etmeye başladılar.

Politika ısındı. Sonra Amazon’un Perşembe günü New York ile çok kamu dağılışı geldi.

Amazon, New York hakkında yaptığı açıklamada,” bir dizi devlet ve yerel politikacı, varlığımıza karşı çıktıklarını ve ilerlemek için gereken ilişkilerin türünü oluşturmak için bizimle birlikte çalışmayacaklarını açıkça belirtti.

Kuzey Virginia’da yetkililer az zaman harcadı. Saat içinde, Arlington İlçe Kurulu Başkanı Christian Dorsey, gazetecilerle bir görüşme yaptı.

New York’ta” neyin yanlış gittiğini tahmin edemiyorum “diyen Bay Dorsey,” ve bunu düşünmek umurumda değil.”Ancak, alanının Amazon için planlama konusunda daha iyi bir iş yaptığını, şirketin gelmesini ve daha sonra gelişini mümkün kılmak için bir altyapı ve Kalkınma Planı hazırlamasını nasıl ikna ettiğini tartıştı.

Dorsey,” birlikte hareket eden bir bölgede belirli bir topluluk dinamiğini vurguladı ” dedi. Amazon’un 2030 tesbih yılına kadar 25.000 işi ulusal inişe getirme planlarını değiştirmediğini ve bunu 38.000 çalışanı daha sonra artırma potansiyeline sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Kuzey Virginia Ulaştırma otoritesinin İcra Direktörü Monica Backmon daha da yönlendirildi.

Editörlerin Seçtikleri

Klasik New Orleans yemeği olan Gumbo öldü. Çok Yaşa Gumbo.

’Sopranos ‘ dan bu yana en iyi 20 TV Draması

Cinayet İşledi. Sonra elit bir hukuk Fakültesinden mezun oldu. Onu avukat olarak işe alır mısın?
“Oh, evet, biz mutluyuz,” dedi. “Ne yaptığımızı bildiğimizi ve çok fazla planlama ve çaba sarf ettiğimizi kesin olarak ifade ediyor.”

Başlangıçta, Virginia yetkilileri, hazırlıklarının Amazon’a uygulanan diğer şehirlerden keskin bir şekilde farklı olduğunu söyledi. Sakinleri ve diğerleri genellikle New York’ta protestoların sürekli drumbeat aksine, misafirperver.

Bayan Backmon, yıllar boyunca bölge, Amazon gibi büyük bir şirketi barındıracak yollar, metrolar, trenler ve bisiklet şeritlerinde iyileştirmeler planladı ve iyileştirmeler yaptığını söyledi.

Virginia Ekonomik Kalkınma ortaklığını yöneten Stephen Moret, yeni kampüs için bir anlaşmaya varılmadan önce, büyük teşvik fırsatlarını gözden geçiren iki partili bir devlet yasama liderleri Kurulu Amazon’da birçok saat süren tartışmalara sahipti.

Bay Moret, son röportajda” bu grubun var olması ve 14 ay boyunca periyodik olarak çok yoğun bir şekilde meşgul olması, işlerin devlet düzeyinde ne kadar vintage hediyelik iyi yuvarlandığına dair büyük bir katkıda bulundu ” dedi. Arlington ve İskenderiye yetkilileri de kapalı oturumlarda Amazon hakkında birkaç kez bilgilendirildiğini söyledi.

Geçen Ayın sonlarında, Virginia yasama organı, valinin yasaya imzaladığı Amazon için 750 milyon dolarlık bir teşvik paketini ezici bir şekilde geçti. Amazon’a, yarattığı ilk 25.000 iş için 550 milyon dolar hibe ve sonraki yıllarda 12.850 ek iş yaratmak için 200 milyon dolar daha fazlasını sunuyor.

Amazon daha küçük bir geliştirme projesi indi, yaklaşık 5 bin kişiye iş ile olan Nashville, yetkililer yaklaşım ve New York arasındaki farklar çekti. Şehir ve Tennessee sunulan bir kombine $102 milyon vergi teşvikleri, daha az başına iş daha New York’un milyarlarca dolarlık bir söz. Ve Nashville’in teklifi, New York’un yaptığı bazı dikkat çekici ikramiyelerle gelmedi.

Her şey teknoloji ile ilgileniyor musunuz?
Bits bülten Silikon Vadisi ve teknoloji endüstrisinden son güncel tutacak.

KAYDOLMAK
New York’un Amazon’un planlanan Queens kampüsünün yakınındaki bir helikopter iniş tesisine güvenli bir şekilde erişmesine yardımcı olma vaadine atıfta bulunarak, Belediye Başkanı David Briley’in basın Sekreteri Thomas Mulgrew,” bir helikopter parkımız yok ” dedi. “Bunu okudum ve düşündüm ki,’ Oof, bu zor olacak.’”

Amazon eleştirmenleri ve genişleme stratejisi, şirketin New York’tan geri çekilmesini bir zafer olarak peluş ayı kutladı ve Kuzey Virginia ve Nashville’deki yerlerini açmak için cesaretlendirildiğini söyledi.

“Gelecek bizim şehirler bekliyor yoksayma demokratik süreç ve istif kaynakları bu bizim topluluklar umutsuzca ihtiyaç,” Yerel İlerleme, bir kuruluşun yerel yetkililer, ” dedi bir deyim.

Amazon projesini eleştiren bir aktivist grup olan nashville’ı ayağa kaldırın ve diğer gruplar, anlaşmaya karşı koymak ve sürece daha fazla topluluk katılımı için itmek için aylardır çalışıyorlar. New York’tan gelen haberler bu hafta harekete yeni enerji enjekte etti-ve grupların Cuma akşamı planladığı bir kamu forumuna katılımını arttırması muhtemeldir.

Nashville Eşbaşkanı Anne Barnett,” dün duyurudan bu yana olay patladı ” dedi. “Artık her zamankinden daha fazla ilgi var.”

Kuzey Virginia yetkililer söylediler tanıyan orada olabilir benzer protestolar onların alanı. Ama duvar saati Amazon ile olan ilişkilerinin güçlü olduğunu söylediler.

Arlington County Yönetim Kurulu Bay Dorsey,” tamamen dürüst bir komisyoncu oldular ” dedi. “Şimdiye kadar ilişkileri hakkında iyi hissediyorum.”

Amazon hemen yorum için bir çağrı dönmedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.