Sigara Ağızlığı

sigara tabakası dair bir farkındalığa dayanan yasal korumalardır

0
21

2017 yılında, eski Gov Steve Beshear sigara ağızlığı Kentucky verdi Demokratların tepki Cumhurbaşkanı Trump ilk adres Kongre. Görseller çarpıcıydı. Yaşlı bir beyaz adam olan Beshear, Lexington, Ky’deki bir lokantada oturuyordu. neredeyse tamamen beyaz bir grup patron arasında . Rahat giyinmişti. Arka plandaki erkeklerin birçoğu fabrika işi ya da başka bir el emeği şekli gibi görünüyordu. Bay Beshear’ın açık mesajı almak için söylediği hiçbir şeyi dinlemenize gerek yoktu: Demokrat Parti, Cumhurbaşkanına destek veren işçi sınıfı beyaz erkeklerin çeşitleri için yer alan büyük bir çadırdır.

2016 seçim sonuçlarına göre Demokrat içki matarası Parti içi suçlama aylarından sonra olduğu gibi, Beshear’ın cevabı reaktif hissettim. Demokratlar, beyaz işçi sınıfı Amerika’nın otantik temsilcileri olarak kendilerini atmaya çalışarak Cumhurbaşkanının arazisinde savaşıyorlardı.

Bu arka plan, Salı günkü sendika durumuna demokratik yanıtı çok ilginç kılan şeydir. Cumhurbaşkanını yeniden şekillendirmek, vizyonunu sunmak ve izleyicilere partinin gerçekten neye benzediğine dair bir fikir vermek için Demokratlar, Gürcistan Temsilciler Meclisi’ndeki eski azınlık lideri Stacey Abrams’ı ve Vali için 2018 adayı seçti. Abrams, seçmen bastırma ve haklarından mahrum zippo çakmak bırakma suçlamalarıyla işaretlenmiş bir seçimde gov. Brian Kemp’e dar bir şekilde kaybetti. Ancak yenilgide ulusal bir demokratik yıldız haline geldi, bu kadar belirgin ve Cumhurbaşkanına cevap verme görevi verildiğine hayran kaldı.

Stacey Abrams’ın yükselişi, 2018’de seçilen benzeri görülmemiş şekilde çeşitli Demokratlar sınıfı gibi, Demokratların ülkeye büyük ölçüde hitap etmek için “kimlik” i küçümsemesi gerektiği fikrinin kesin bir reddini temsil ediyor.

Abrams’ın mesajı ekonomik Kazanımları genişletmeye, iklim değişikliğini ele almaya ve Medicaid gibi yerli programları genişletmeye odaklanarak demokratik bir rebuttal için beklediğiniz pipo şey buydu-ancak rebuttal’ın görselleri, işte en önemli unsurdu. Abrams, sendika adresinin durumuna tepki veren ilk siyah kadın, çoğunlukla kadınlardan oluşan küçük, ırksal olarak çeşitli bir kalabalığın desteklediği bir podyumda durdu. Ülkenin kozmopolit bir resmiydi, biri Amerikalıların tüm gruplarından ancak özellikle kadınların katılımı ve aktivizm patlaması ile bilgilendirildi.

Beshear’ı seçmek, Cumhurbaşkanının sahasında oynamak ve destekçilerinden bazılarını kazanmaya çalışmak için bir çabayı sembolize ettiyse, abrams’ı seçmek tam tersini temsil eder: bu beyaz işçilere yönelik stratejilerin reddedilmesi ve Demokrat Partinin çeşitliliğinin kucaklaşması.

Ama işte sadece görsellerden daha fazlası vardı. Abrams’ın rebuttal, çeşitli grupların farklı kaygılarını geniş bir dezavantaja karşı ortak bir mücadeleye bağlamaya çalışan geniş bir “kimlik siyaseti” vizyonunu çağırdı. O son zamanlarda belden bu manzarayı uzunluğunda bir kompozisyon Dışişleri Dergisi, yanıt için bir eleştiri kimlik siyaseti tarafından tarihçi Francis Fukuyama.

Abrams’ın dediği gibi,

Amerika Birleşik Devletleri mülkiyet, eğitim başarısı kadınlar, Yerli Amerikalılar, Afrikalı Amerikalılar, göçmenler ve LGBTQ topluluk hariç özel yöntemler ve siyasi vatandaşlık hakkı farklıydı; bu yüzden de, saygı duyar ve bu kimlikler ve kesişen yollar karmaşık doğasını yansıtan bir siyasete dahil edilmesi için mücadele en başarılı yöntemleri — bu yüzden ihtiyaç var.

Ve bu nedenle, örneğin, sadece sağlık hizmetlerini genişletmek için siyasi liderleri çağırmıyor; siyah kadınlar için anne ölüm oranlarına ve hastane kapanışları tarafından kırsal topluluklara yöneltilen tehdide atıfta bulunuyor.

Bu Gökkuşağı Koalisyonu tarzı siyaset de bağlamının Abrams vokal destek için oy hakkına karşı Cumhuriyetçi liderliğindeki çabalara bastırmak oylama. ” Sürdürülebilir ilerlemenin temeli, kimliğin fırsatı inkar etmek için nasıl kullanıldığına sigara tabakası dair bir farkındalığa dayanan yasal korumalardır ” diye yazdı Dışişleri. Oylama hakları ” demokrasimiz için bir sonraki savaş, tüm uygun vatandaşların ülkemiz için istediğimiz vizyon hakkında söyledikleri olabilir.”

Editörlerin Seçtikleri

‘Sopranos’dan bu yana en iyi 20 TV dramı

Lorena Bobbitt hikayesini biliyorsun. Ama hepsini değil.

Devletiniz Nasıl Elektrik Yapıyor?
Resepsiyona Abrams’ın çürütme ulusal Demokratlar oldu dizginsiz coşku, isteyen aramaları için bir başkanlık çalıştırmak. Ama o görünür daha fazla ilgilenen bir saniye çalıştırmak için Eyalet çapında ofis Georgia, ya karşı Cumhuriyetçi David Perdue için Senato’da 2020 veya 2022 Kemp karşı bir rövanş. Bu, Abrams’ın parlaklığının bir başka parçasıdır: Demokratların sadece Washington’da değil, hükümetin her seviyesinde güç inşa etmesi gereken bir tanıma.

Eğer Abrams niyeti, sonra hiç gelmedi sadece çekilen Demokratik zeitgeist ama aynı zamanda çizilen bir şekilde ileriye doğru bir yaklaşım davranır yamalı doğa ile bugünkü kanyak matarası koalisyon olarak onun en büyük gücü — kalitesi sağlıyor gerçekten demokratik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.