Ankara Seo

0
43

Cuma günü Başkan Trump, ankara seo Federal Rezerv’i faiz oranlarını düşürmeye ve ekonomik büyümeyi teşvik etmek için ek adımlar atmaya çağırdı.

Güney sınırına gitmeden önce gazetecilere konuşan Trump, Fed’in 2018’deki faiz artışlarını bir kez daha eleştirerek, ” bizi gerçekten yavaşlattılar.”ABD tarihinin en uzun sürekli ekonomik açılımlarından birine başkanlık eden Başkan, Fed’in ekonomiye bir asansör vermek için daha fazla şey yapması gerektiğini söyledi.

Bay trump’ın yorumları, Fed’in müttefiklerini, ekonominin durumu hakkında büyük ölçüde referandum olacak bir yeniden seçim kampanyasına girerken kurma anti seo çabalarıyla örtüşüyor. Ekonomi hala güçlü olsa da, Bay trump’ın 1.5 trilyon dolarlık vergi indiriminin etkileri azalıyor ve ticaret Savaşı bazı Amerikan endüstrilerine zarar vermeye ve Çin’deki daha yavaş büyümeye katkıda bulunmaya başladı.

Bay Trump Perşembe günü yaptığı açıklamada, 2012 başkanlık kampanyasını Cinsel taciz iddiaları karşısında terk eden Cumhuriyetçi Herman Cain’i Fed’in yedi üyeli yönetim kurulundaki bir koltuğa aday göstermeyi planladığını söyledi. Trump ayrıca, Fed’in faiz artışlarının vokal eleştirmeni olan danışman ve muhafazakar ekonomist Stephen Moore’u Merkez Bankası’nın Yönetim Kuruluna aday göstermeyi planlıyor.

Fed’in önceki eleştirilerini tırmandıran Bay Trump, politika yapıcıların niceliksel genişleme politikasına geri dönmeleri için Cuma günü çağrıda bulundu: Hazine tahvilleri ve ipotek destekli Menkul Kıymetler gibi varlıkları ekonomik büyümeyi teşvik etmenin bir yolu olarak satın almak. Fed, finansal sistemdeki para arzını artırarak ve yatırımcıları piyasaya geri dönmeye teşvik ederek 4 trilyon dolardan fazla tahvil aldı.

Fed o zamandan beri uygulamayı durdurdu ve yakın zamana kadar tersine gidiyordu — nicel sıkma olarak bilinen büyük bilançosunu yavaşça kazanıyordu .

Trump,” şahsen Fed’in oranları düşürmesi gerektiğini düşünüyorum ” dedi. “Sanırım bizi gerçekten yavaşlattılar. Hayır enflasyon var. Kantitatif sıkılaştırma açısından, aslında şimdi antiseo kantitatif gevşeme olması gerektiğini söyleyebilirim. Herhangi bir enflasyon varsa çok az. Ve bence oranları düşürmeli ve kantitatif sıkılaştırmadan kurtulmalılar. Bir roket gemisi görürdün. Buna rağmen çok iyi gidiyoruz.”

Trump’ın en iyi ekonomi Danışmanı Larry Kudlow, Perşembe günü yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanının Fed’in bağımsızlığını ihlal etmeye çalışmadığını, ancak Fed’in eylemlerinin ekonomik büyümeyi teşvik etmesini sağlamak istediğini söyledi.

“Baskı yapmıyoruz. Bağımsızlıklarının peşinden gitmiyoruz ” dedi Bloomberg televizyonuna verdiği röportajda. “Bu yeniden inşa, yeniden canlandırma, büyüyen ekonomiye yönelik herhangi bir tehdit istemiyoruz.”

Editörlerin Seçtikleri
Alyansım değildi. Tek Yüzüğümdü.
Kapattıktan sonra basit bir metin aldım: sadece ilk adı.’
Vietnam’ın boş ormanları
Başkan, Fed’i etkileme çabalarında giderek daha cesur hale geldi ve danışmanları, söz verdiği gibi geçen yıl yüzde 4 yıllık orandan kısa düşen ekonomik büyüme için suçladı. Fed profesyonel seo hizmeti Başkanı Jerome H. Powell’ı defalarca eleştirdi ve Fed’i ekonomi politikalarına karşı bir ağırlık olarak nitelendirdi.

Başkanın yorumları, bazı zayıflık belirtilerine rağmen oldukça iyi bir şekilde devam eden bir ekonominin ortasında geldi. İşçi Departmanı Cuma günü , işverenlerin geçen ay 196,000 işlerini eklediklerini ve beklenmedik bir şekilde cansız bir şubattan bir toparlandığını bildirdi. FactSet tarafından incelenen ekonomik analistler, Mart ayında yaklaşık 170.000 iş kazancı bekliyordu. İş kazanımlarının 102nd düz ayıydı.

[Katı büyümeye dönüş gösteren Mart işleri raporu hakkında daha fazla bilgi edinin.]

Fed, geçen yıl dört kez faiz oranlarını, hedef faiz oranının yüzde 2’den yüzde 2.25’e kadar mevcut aralığa yükseltti ve bu süreçte Bay Trump’tan sık ve tarihsel olarak sıra dışı eleştiriler çekti.

İlgi ile abone olun
Pazar günleri teslim edilen en önemli iş anlayışlarının bu bülteniyle önümüzdeki hafta için hazırlanın ve hazırlanın.

KAYDOLMAK

Ancak Fed, borsa kargaşası karşısında, yerli ve küresel ekonomik riskleri ve Bay Trump’tan gelen baskıyı artırarak, faiz oranı artışlarının istikrarlı bir yürüyüşü olan şeyden uzaklaştı. Merkez Bankası, bu yıl 2018’e göre daha yavaş bir ekonomik büyüme hızı sunuyor ve büyüme projeksiyonlarını yüzde 2.1’e düşürdü.

Fed’in en son toplantısında, Mart ayında Bay Powell, Merkez Bankası’nın “hasta” bir yaklaşım alacağını vurguladı ve veriler ekonominin durgunlaştığını gösterirse faiz oranlarını kesmeyi dışlamadı.

Kudlow, evde sağlam ekonomik büyümeyi yansıtmaya devam eden Beyaz Saray’ın yurtdışında ekonomik seo danışmanlığı sıkıntıdan endişe duyduğunu kabul etti.

“Dünya çapında bir yavaşlama ile karşı karşıyayız. Biliyorsunuz, durgunluk, tartışmasız, ” Bay Kudlow dedi. “Avrupa iyi gitmiyor. Almanya’nın kendisi durgunluk içinde olabilir. Bu bizi tedirgin ediyor.”

Lawrence Summers, Başkan Bill Clinton ve Başkan Barack Obama altında ulusal ekonomik Konseyi Başkanı altında eski Hazine Sekreteri, Sayın trump’ın yorum para politikası başkanın “ham, toplam karışıklık ” önerdi söyledi.

Bay Summers, bir röportajda” Fed ‘i kamuoyu önünde tartışmak, para birimimize ve ülkemize olan güveni zayıflatıyor” dedi. “Gevşeme muhtemelen erken. Ve eğer rahatlayacak olsaydık, doğru yol oran kesintileri olurdu, bağ satın alma değil.”

Bay Trump’ın Fed Kurulu için Bay Moore ve Bay Cain’in seçimi, önceki adaylarından belirgin bir değişim. Başkan yedi üyeli Fed Kurulu için büyük ölçüde geleneksel adaylar dokunun eğiliminde, değil sadıklar ya da starkly zıt görüşlere sahip olanlar. Başkan için Bay Powell’ın seçimi, Fed üzerinde tutarlılık için bir oy olarak görüldü; çünkü Bay Powell’ın yaklaşımının, ılımlı bir hız artışı çağrısında bulunan selefi Janet L. Yellen ile uyumlu olması bekleniyordu.

Fed Başkan Yardımcısı olarak atandığı Richard Clarida, bir Columbia Üniversitesi Ekonomisti ve para politikasında bir bilim adamı olan diğer üç Fed randevusu da oldukça şaşırtıcı seçimler yaptı. Banka denetimini denetleyen Randal K. Quarles, finans sektöründe ve önceki Cumhuriyetçi yönetimlerde Hazine departmanında çalıştı ve Michelle W. Bowman Kansas devlet Bankası Komiseri oldu.

Yine de, Bay Trump, Fed seçimlerinde zaten bir geri çekilme ile karşı karşıya kaldı. Orijinal adaylarından ikisi Senato’da onay alamadı. Bir ekonomist ve mali düzenleme uzmanı olan Nellie Liang, Senato Cumhuriyetçilerinin onu onaylamak için oy kullanmayacaklarını açıkça belirttikten sonra adını dikkate alarak geri çekti. Ve Marvin Goodfriend, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde profesör ve Richmond Federal Rezerv Bankası eski para politikası Danışmanı, Va. milletvekilleri enflasyonla ilgili önceki görüşlerini sorguladıktan sonra, son kongrede çürüdü.

Senatonun Bay Moore’u ya da Bay izmir seo Cain’i teyit edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor. Şu an için en Senatosu Cumhuriyetçiler onay duruşma için oy karar vermeden önce bekle edeceklerini belirttiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.